Exkluzívna novinka na Zachej.sk: Pražské Jezuliatko

História, zázraky a modlitby k Pražskému Jezuliatku

Žiadna kolika nie je taká bolestivá, žiadna horúčka taká prudká, žiadny nádor taký zhubný, žiadny útok satana taký zúrivý, žiadny mor taký nákazlivý, žiadny opuch taký závažný, aby ho nerozptýlilo alebo nevyliečilo toto požehnané dieťa.

Nenechajte si ujsť novú cirkevne schválenú knihu z vydavateľstva Zachej.sk s názvom Pražské Jezuliatko, v ktorej bližšie spoznáte tajomstvo Ježišovho detstva, históriu úcty k nemu, ako aj zázraky, ktoré dieťa Ježiš vykonalo. Pražské Jezuliatko je výnimočné a zaslúži si našu úctu. Jeho mocný príhovor dosvedčujú aj mnohí svätí. Svätá Terézia z Avily si vždy, keď zakladala nový karmelitánsky kláštor, priala, aby v ňom bola soška dieťaťa Ježiša. Nebola však sama, kto ho uctieval. Medzi jeho veľkých ctiteľov patril napríklad aj svätý František z Assisi, svätý Anton Paduánsky (vždy zobrazovaný s malým Ježiškom v náručí), svätá Terezka z Lisieux a mnohí ďalší. Toto sväté dieťa ukončuje nepriateľstvo, vyslobodzuje väzňov, zachraňuje odsúdených na smrť, zatvrdnutých hriešnikov privádza k pokániu a bezdetných rodičov požehnáva deťmi. Jednoducho povedané, pre všetkých sa stalo všetkým.

Monika z nášho vydavateľstva o knihe povedala: „K vydaniu tejto knihy do veľkej miery prispeli vyjadrenia našich čitateľov, ktorí v ankete prejavili záujem viac spoznať ľúbezné Jezuliatko. Je na zamyslenie fakt, že Pražské Jezuliatko je známejšie, uctievanejšie a vzývanejšie o pomoc viac v ďalekých krajinách, napr. v Kolumbii, Afrike, či Indii ako v susedných Čechách či u nás na Slovensku. Vydaním tejto knihy chceme prispieť k obľube a šíreniu úcty k dieťaťu Ježišovi práve v podobe Pražského Jezuliatka. Verím, že obdivuhodná história a nespočetné množstvo zázrakov, ktoré tým, čo ho prosili, doprial tento malý veľký kráľ, aj v našich čitateľoch roznieti zvláštnu bázeň k Pražskému Jezuliatku. Toto dieťa rado potešuje svojich priateľov uzdraveniami a svoju žehnajúcu ruku neúnavne drží nad svojimi ctiteľmi. Teraz aj nám ponúka svoje priateľstvo. Prijmeme ho?“

V knihe Pražské Jezuliatko nájdete:
  • detailnú históriu úcty k Pražskému Jezuliatku
  • podrobný opis zázrakov, ktoré sa udiali na jeho príhovor
  • modlitby k Pražskému Jezuliatku
  • a ešte oveľa viac

Cirkevne schválenú knihu Pražské Jezuliatko si môžete zakúpiť na Zachej.sk.

Martina Bednáriková, Zachej.sk

0 Užívateľ (0 Hlasy)
Priemer všetkých hodnotení
Komentáre Ohodnoďte
Filtrovať

Buďte prvý, kto napíše komentár.

Zobraziť ďalšie
{{ pageNumber+1 }}
Ohodnoďte

Komentáre