Exkluzívna novinka na Zachej.sk: Kresťanské e-časopisy

Zachej.sk spustil novú unikátnu sekciu pre kresťanské elektronické časopisy, ktoré sú k dispozícii na stiahnutie ihneď po zakúpení.

Máme pre vás radostnú správu: na Zachej.sk sme spustili úplne novú sekciu pre kresťanské elektronické časopisy. Ide o jedinečný priestor, v ktorom si môžete v elektronickej podobe zakúpiť časopisy, ktoré sú mnohokrát dostupné len v tlačenej podobe. Aktuálne u nás nájdete elektronické časopisy ako Naša žilinská diecéza, Immaculata, Nové Horizonty či Misionár.

Spoznajte elektronické časopisy

Elektronické časopisy sú čoraz obľúbenejším formátom, ktoré sú na rozdiel od klasických časopisov dostupné v internetových obchodoch na okamžité stiahnutie cez internet. Obrovskou výhodou e-časopisov je ich okamžitá dostupnosť. Zároveň šetríte životné prostredie, pretože si nekupujete fyzický časopis, ale jeho elektronickú verziu, ktorá navyše časom nevybledne, nepokrčí sa a ani sa vám nestratí. Elektronické časopisy môžete čítať na akomkoľvek zariadení – na počítači, v čítačke, tablete či mobile. Máte ich tak vždy so sebou.

Ponuka vydavateľom

Ste vydavateľ kresťanského časopisu? Mali by ste záujem o predaj vášho časopisu v elektronickej podobe na Zachej.sk? Ak na tieto otázky odpovedáte áno a radi by ste ponúkli svoj časopis čitateľom na Zachej.sk, neváhajte a kontaktujte nás na info@zachej.sk. Radi zverejníme váš časopis – buď ako bezplatné číslo, ktoré bude v našom e-shope zadarmo na stiahnutie, alebo za vami vopred určenú sumu.

Základné informácie pre vydavateľov

  • Priemerná mesačná návštevnosť Zachej.sk je 81 000 unikátnych užívateľov a 318 000 zobrazených stránok.
  • Váš časopis by sme mohli publikovať ako číslo, ktoré by bolo na stiahnutie celkom zadarmo, alebo by ste si vopred zvolili sumu, za ktorú by sme časopis predávali. Suma musí byť vopred daná, nemôže ísť o príspevok v ľubovoľnej hodnote, avšak platí, že rôzne čísla časopisu môžu stáť rôznu sumu.
  • V prípade platených časopisov by sme vyúčtovanie a následné vyplácanie sumy za ich predaj realizovali kvartálne.
  • Priestor ponúkame vydavateľom farských/lokálnych, diecéznych/regionálnych i celoslovenských časopisov.
  • Platené časopisy sú na Zachej.sk chránené proti kopírovaniu a tlačeniu systémom Social DRM, nemusíte sa teda báť, že by sa nekontrolovateľne šírili internetom.

Ak sme vás zaujali alebo máte ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať na info@zachej.sk.

Martina Bednáriková, Zachej.sk

5 Užívateľ (1 Hlas)
Priemer všetkých hodnotení
Komentáre Ohodnoďte
Filtrovať

Buďte prvý, kto napíše komentár.

Zobraziť ďalšie
{{ pageNumber+1 }}
Ohodnoďte

Komentáre