Exkluzívna novinka na Zachej.sk: 100 modlitieb za duše v očistci

Pomôžte vyslobodiť úbohé duše z očistcových múk vďaka novinke 100 modlitieb za duše v očistci

Každý rok 2. novembra na sviatok, ktorý je ľudovo známy ako „dušičky“, myslíme na všetkých tých, ktorí už nie sú medzi nami. Práve v tomto čase čistíme ich hroby, prinášame im kvety a spomíname si spolu na udalosti, ktoré sme s nimi za ich života prežili. V dobrej viere tak ukazujeme svojim deťom, že na zosnulých treba pamätať; koniec koncov, veď aj my raz budeme medzi tými, na ktorých sa bude už len spomínať. Je to však naozaj všetko, čo pre zosnulých môžeme urobiť?

Katolícka cirkev nám už stáročia pripomína potrebu modliť sa za duše všetkých verných zosnulých v dôvere, že im tak vyprosíme milosť večného života v nebi. Ako veriaci však na to mnohokrát zabúdame. Často sa za zosnulých iba kratučko pomodlíme a svojou vlastnou neochotou ospravedlňujeme nedostatok lásky k našim blížnym, ktorí ešte nikdy nepotrebovali viac našej pomoci než práve po svojej smrti.

Práve z dôvodu obnovenia úcty k dušiam v očistci sme sa rozhodli vydať útlu knihu s názvom 100 modlitieb za duše v očistci. Táto kniha je pozvaním k modlitbe za duše našich drahých, ktorí potrebujú našu pomoc. Nezabúdajme, že nám ju s láskou oplácajú svojím orodovaním u Boha za naše potreby.

V knihe 100 modlitieb za duše v očistci nájdete:
  • každodenné modlitby
  • litánie
  • zvláštne pobožnosti za zomrelých
  • modlitby k Panne Márii
  • modlitby k anjelom a svätým
  • deviatnik
  • a ešte omnoho viac

Nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť prispieť k vyslobodeniu duší z očistca!

Pýtame sa exorcistu

Martina Bednáriková, Zachej.sk

0 Užívateľ (0 Hlasy)
Priemer všetkých hodnotení
Komentáre Ohodnoďte
Filtrovať

Buďte prvý, kto napíše komentár.

Zobraziť ďalšie
{{ pageNumber+1 }}
Ohodnoďte

Komentáre