Evanjelium na každý deň – každoročný fenomén už v predpredaji

Táto malá pomôcka pre náš duchovný život sa každoročne stáva „trhákom jesene“. Od septembra nám vyzváňajú telefóny, pretože každý si chce túto knihu radšej vopred zarezervovať.  Tak sme vám to s potešením umožnili aj tento rok predpredajom do 29.10.2019. Predpredaj znamená, že si knihu môžete zarezervovať  v čase, keď sa na jej stránky iba nanáša tlačiarenská farba a jediný, kto už vidí prvé písmenka na stránkach Evanjelia na každý deň, je pán tlačiar. Ten robí čo môže, aby nám knihu dodal čo najskôr.  No a my sa už veľmi tešíme na to, ako vám následne prídu vaše očakávané balíčky zabalené s láskou od Zachej.sk.

  • Ak patríte k tým, ktorí si ju ešte neobjednali, neváhajte a využite aj vy 10% zľavu:  Evanjelium na každý deň 2020
  • Ak ste si už knihu objednali a zaujalo vás aj niečo iné z našej ponuky, zavolajte nám. Rady vaše objednávky doplníme o ďalšie tituly, ktoré by ste chceli vidieť vo svojej knižnici, aby sme vám ušetrili poštovné:  Novinky na Zachej.sk

Prečo je kniha taká obľúbená?

Naši zákazníci nám napísali:

1 2 3 4 5    Začínať s Bohom každé ráno s touto knižočkou, je najlepšie, čo môže každý človek urobiť.

 12345   Tak bez tejto knihy si už neviem deň ani predstaviť. Je naplnením vzťahu medzi Bohom a človekom. Krásne vysvetlené vety z evanjelia dokážu otvoriť srdce nielen veriacemu. Určite pohnú aj zatvrdlivým srdcom.

12345  Táto malá knižočka sa doslova stala mojím denným doplnkom kabelky. Uvítala som čítanie z Písma na každý deň a následne jednoduché zamyslenie s nastaveným zrkadlom na vlastný život.

12345  Túto knižôčku si kupujem už niekoľko rokov a nielen pre seba, ale je to aj krásny darček k Vianociam pre mojich blízkych. Je to výborné čítanie a veľmi praktická vec v tomto uponáhľanom živote. Každý deň to zaberie len chvíľku ale má to úžasnú výpovednú hodnotu.

Ami, za vďačný tím Zachej.sk

4.8 Užívateľ (2 Hlasy)
Priemer všetkých hodnotení
Komentáre Ohodnoďte
Filtrovať

Buďte prvý, kto napíše komentár.

Zobraziť ďalšie
{{ pageNumber+1 }}
Ohodnoďte

Komentáre