Diabol sa nebojí tvojej práce pre Cirkev, ale tvojej modlitby

(predstavenie novinky: Modlitba, naša najhlbšia túžba)

Modlitba, naša najhlbšia túžba

Modlíte sa mechanicky a zvykovo? Je modlitba pre vás skôr zápasom ako stretnutím sa s Bohom? Je to rozprávanie akoby do steny?

Prichádza pomoc! Kniha Modlitba, naša najhlbšia túžba je zbierkou zamyslení, ktoré čerpajú z Písma, od rôznych spisovateľov a v neposlednom rade zo skúseností samotného autora – rímskokatolíckeho kňaza a rehoľníka.

On sám v modlitbe zápasil a zápasí a preto z prvej ruky pozná, s čím všetkým sa musíme popasovať, ak chceme, aby bola modlitba osviežením ducha a nielen povinnou jazdou, či mrhaním času.

Jeho múdrosť a priamočiarosť s akou dešifruje modlitbový rébus a odhaľuje príčiny našej znechutenosti, robí z tejto knihy vynikajúceho pomocníka, stojaceho na dvoch pilieroch: na zdravej kombinácií útechy a povzbudenia.

Útechu potrebuje každý, pretože nikto, kto viedol hlboký duchovný život nemôže povedať, že sa nestretol s problémami v oblasti modlitby.

A povzbudenie je tu tiež pre všetkých, pretože každému skôr, či neskôr dôjdu sily a potrebuje počuť, že treba vytrvať a oplatí sa zabojovať.

Modlitba je absolútnym základom duchovného života. Dokonca aj diabol povedal, že sa nebojí ľudí, ktorí pre Cirkev horlivo pracujú, ale bojí sa tých, ktorí sa horlivo modlia. A to už je čo povedať!

Modlitba, naša najhlbšia túžba

Zuzana Ring,

Vydavateľstvo Zachej.sk

0 Užívateľ (0 Hlasy)
Priemer všetkých hodnotení
Komentáre Ohodnoďte
Filtrovať

Buďte prvý, kto napíše komentár.

Zobraziť ďalšie
{{ pageNumber+1 }}
Ohodnoďte

Komentáre