Ďakujeme!

Už je to tu. Vianoce. Koniec roka. Pri pohľade späť, na všetko to,  čo tento rok priniesol len s otvorenými ústami a očami stojíme v bázni, údive a radosti.

Už dávno sa mi do mysle vryli slová Johna Eldredgea, ktorý hovoril, aby sme nehľadali a nerobili to, čo si myslíme, že svet potrebuje, ale aby sme hľadali to, čo oživuje naše srdce, pretože svet dychtivo potrebuje ľudí s oživeným srdcom.

A tak sme začali snívať. Šialené sny, ktorým sa ťažko rysovali obrysy reality aj v našich predstavách. Boli sme ako deti –  s obrovskou túžbou a tajomnou nádejou, že raz, …možno….

Začali sme snívať, že jedného dňa budeme mať možnosť prinášať radosť smutným a nádej zraneným, pomáhať uzdravovať zlomené srdcia, vnášať úctu do rodín a vzťahov, vzbudzovať túžbu a vášeň po svätosti, lásku k Bohu a túžbu po Jeho prítomnosti. Snívali sme o tom, že jedného dňa budeme azda niekým, kto môže priniesť zmenu, byť svetlom v tme a soľou zeme a že raz vytvoríme priestor, ktorý bude bezpečným miestom uprostred chaotického a rýchleho života.

A stáli sme vo viere, že naše túžby sú aj Božími túžbami. A Pán znova prekonal naše očakávania a dokázal, že túžby a sny, ktoré s nami sníva On, sú omnoho, omnoho väčšie ako tie, ktoré dokážeme snívať my.

Pri pohľade späť na uplynulý rok si uvedomujeme, že máme výsadu, žiť náš sen a vydávať svedectvo o tom, že ak hľadáme najprv Božie kráľovstvo a Jeho spravodlivosť, všetko ostatné nám bude pridané (Mt 6, 33).

Cítime nesmiernu vďačnosť a v srdciach nám dookola znie: „Ďakujeme!“ – Bohu, ale tiež vám, pretože vy pre nás nie ste len adresátmi balíkov a zásielok, ale najmä partnermi a priateľmi. Bez vás by sme rozhodne neboli tam, kde sme dnes a rok 2016 by pre nás nebol takým výnimočným.

Aj vďaka vám, s vašou podporou a pomocou sme mohli tento rok:

Ďakujeme!

Ďakujeme, že stojíte v celom tomto neuveriteľnom dobrodružstve s nami a ste našou motiváciou. Nie je nič krajšie ako prečítať si vaše pozitívne ohlasy, názory a recenzie. Vtedy vieme, že naša služba má zmysel, že skutočne prináša dobré ovocie.

Prajeme vám krásne a požehnané Vianočné sviatky. Veríme, že aj vďaka naším knihám ich budete môcť prežiť naplno, v radosti a v kruhu svojich najbližších.

Ďakujeme za vašu priazeň v roku 2016 a tešíme sa na vás opäť v roku 2017.

 

4.8 Užívateľ (44 Hlasy)
Priemer všetkých hodnotení
Recenzie Ohodnoďte
Filtrovať

Buďte prvý kto sa zanechá recenziu.

Zobraziť ďalšie
{{ pageNumber+1 }}
Ohodnoďte

11 komentárov

 • Srdečne Vás vospolok pozdravujem, aj ja ďakujem Pánu Bohu za Vás i za Vašu činnosť, zato, že sediac v teple domova si môžem vyberať a prezerať vzácne knihy aj iné.
  Prajem Vám Nádherné Vianoce, šťastný a požehnaný nový rok 2017 v zdraví a pohode.
  S úctou i modlitbou: Agneša Szűcsová

 • Ďakujem za krásne,hlboké,pravdivé úprimné slová.Vianoce nie sú o trblietkach v oknách,ale o svetle v našich srdciach.

 • Milostiplne a požehnané Vianočne sviatky Vám želám a aj všetkym tym, ktorych nosíte vo svojom srdci. S úctou

 • Vdaka za to, ze ste 🙂 Nech Vas Pan zehna!
  JZ

 • Mimoriadne úprimné a inšpiratívne slová pripomenutia, povzbudenia i poďakovania. Ďakujem, že nám Prozreteľnosť dopriava nielen snívať, ale aj uskutočňovať tieto Božie sny s nami. Bohu vďaka za Vás i za Vaše odvážne zrealizované sny, ktoré nás posúvajú bližšie k Božiemu srdcu a srdcu Jeho Matky
  a veľa veľa milostí a darov Svätého Ducha celému tímu v novom roku.

 • Chcem Vám poďakovať za vašu prácu,vždy rýchle vybavenie objednávok. Prajem požehnane sviatky a všetko dobré do Nového roku.

 • PBJK!
  Úprimná vďaka za všetko, čo robíte. Zo srdca prajem milostiplné Vianoce a v novom roku hojnosť Božích milostí, požehnaní, ako aj ochranu Panny Márie. Anna

 • Ďakujem Bohu za vás a vašu službu ktorú robíte nám všetkým,vďaka aj vašej službe upevňujete vieru v pána ktorého narodenie tak netrpezlivo očakávame.Prajem vám všetkým aj vaším milovaným veľa Božieho požehnania v tieto Vianočné sviatky a požehnaný Nový rok 2017.

 • Bohu vdaka za Vase zapalene srdcia, radost , ktoru rozdavate vsetkym nam , slova, ktorymi sa dotykate nasich srdc . Nech Vam aj buduci rok prinesie thojnost radoati a pozehnania !

 • vdaka za knihy, ktore nam prinasate a prajeme vam vsetko bozie v novom roku 2017….ada s rodinou

 • Dakujem Zachej.sk, za siroky vyber hodnotnej duchovnej literatury, vybornu pracu, tituly, ktore ste sami vydali a tesim sa aj 1.kamennemu obchodu v KE.
  Zelam a prajem Vam rozlisovanie a silu Ducha Sv. orientovat sa v zaplave knih a informacii nie podla tela, ale v Pravde a podla Ducha Sv.

Komentáre