Bestseller na Zachej.sk: Varovanie

Spoznajte knihu, ktorej prvý náklad sa vypredal za dva a pol týždňa

„Občas sa nám do rúk dostane kniha, ktorá je obzvlášť silná, lebo odhaľuje tajomstvo i silu Božieho zámeru pre jeho Cirkev v dnešnej dobe. Kniha Varovanie je práve takou knihou. Ak sa pýtate, či by ste si mali nájsť čas a prečítať si ju, veľmi vás k tomu povzbudzujem,“ hovorí biskup Gavin Ashenden v predslove ku knihe Varovanie.

V biblických dejinách existujú veľké udalosti „pred“ a „po“, ktoré zmenili priebeh ľudského života na zemi – prvotný hriech, potopa za čias Noeho, Ježišovo vtelenie… Dnes nás – možno v blízkej budúcnosti – čaká ďalšia významná zmena a veľká väčšina ľudí o tom vôbec nič nevie. Táto udalosť dostala veľa rôznych názvov od svätých a zbožných ľudí i od Matky Božej. Nazývali ju varovanie, osvietenie svedomia, osvietenie všetkých duší, osvietenie všetkých svedomí, druhé Turíce, nové Turíce, malý súd, milosrdný pred-súd a veľký deň svetla.

Čo je to za udalosť? Je to zlomový okamih v čase, keď všetko svetlo zo slnka zhasne a celý svet zahalí hustá tma. Potom sa na oblohe – podobne ako pri zrážke dvoch hviezd – objaví žiarivé svetlo, ktoré za sebou zanechá znamenie Ježiša Krista, víťaza na kríži. Bude viditeľné pre všetkých. Z otvorov rán na Ježišovom oslávenom tele budú žiariť jasné lúče, ktoré osvietia zem – a zároveň preniknú do každej duše. Jednoducho osvietia svedomie každého človeka. Všetci uvidia nielen svoje hriechy z minulosti, ale aj následky týchto hriechov. A to bez ohľadu na to, či veria v Božiu existenciu alebo nie.

Kniha Varovanie, ktorú sme vydali vo vydavateľstve Zachej.sk, opisuje detaily týkajúce sa nadchádzajúceho osvietenia svedomia, ako aj svedectvá ľudí, ktorí už túto výnimočnú udalosť zažili vo svojom živote. Nevynecháva ani varovné slová prorokov, mystikov, svätých, pápežov či blahoslavených, ktorí jednohlasne volajú: obráťte sa a čiňte pokánie!

Kňaz Dominik Chmielewski SDB o knihe Varovanie povedal: „Varovanie je kniha pre všetkých, veriacich i neveriacich, kresťanov a predstaviteľov všetkých ostatných náboženstiev a vierovyznaní, pretože táto mystická udalosť, ktorú už päť storočí ohlasujú svätí a mystici Cirkvi, ovplyvní každého človeka na zemi. Po nej už nikdy nebude nič rovnaké ako predtým. Bude to posledný šokujúci výkrik Boha, ktorý volá po našom obrátení. Buď pripravený, lebo nevieš ani dňa ani hodiny, kedy Pán príde, aby naposledy varoval ľudstvo pred súdom nad svetom a Cirkvou. Bdej, modli sa a konaj pokánie. Buď pripravený.“

V knihe Varovanie nájdete:
  • komplexné informácie o varovaní
  • proroctvá svätých, blahoslavených a mystikov o varovaní
  • svedectvá našich súčasníkov, ktorí osvietenie svojho svedomia už zažili
  • a ešte oveľa viac

Naša čitateľka Mária o knihe napísala: „Skvelá kniha, ktorú by si mal prečítať každý – či už veriaci alebo neveriaci. Prečítala som ju jedným dychom.“ 

Knihu Varovanie nájdete na Zachej.sk.

Martina Bednáriková, Zachej.sk

0 Užívateľ (0 Hlasy)
Priemer všetkých hodnotení
Komentáre Ohodnoďte
Filtrovať

Buďte prvý, kto napíše komentár.

Zobraziť ďalšie
{{ pageNumber+1 }}
Ohodnoďte

Komentáre