ANTIKRIST z pohľadu tradície, Svätého Písma a súkromných zjavení (Franz Spirago)

Na pulty kníhkupectiev prinášame ďalšie  dielo výnimočného rakúskeho filozofa, teológa a katolíckeho kňaza Franza Spiraga (1862-1942). Po úspešnej knihe Utrpenie a radosti očistcaDiabol a jeho pôsobenie, môžete teraz siahnuť po silnej novinke Antikrist.

Na základe biblických proroctiev a mystických zjavení, prináša Spirago na priestore 180 strán podrobný pohľad na osobu Antikrista a na udalosti spojené s koncom sveta.

Hneď v predhovore autor zdôrazňuje, že pojednania o Antikristovi – najväčšom  súperovi Ježiša Krista, nie sú zbytočné a nepotrebné. Práve naopak! Apoštoli a Svätí Otcovia by predsa tak často nepoukazovali na Antkirista, ak by toto učenie nebolo pre kresťanov dokonca mimoriadne užitočné.

Antikrist

Kniha Antikrist  je rozdelená do 24 kapitol, ktoré spolu s predhovorom autora a záverom vytvárajú dokonale ucelené dielo.

Jednotlivé kapitoly približujú príchod Antikrista, predpovede o ňom, jeho trest, meno, skutky, pôvod i jeho charakter a zámery. Výborne ilustrujú aj proroctvo o tom, ako sa stane kráľom, dokonca bude považovaný za boha, na svoju stranu strhne množstvo nasledovníkov, ktorých označí svojim znakom a vytvorí veľkú ríšu. Zároveň kniha prináša pohľad na Antikristove pseudozázraky, prenasledovanie kresťanov, Antikristovu smrť, obrátenie národov a príchod posledných časov.

Ako uvádza anotácia – nejde o triler. A to aj napriek tomu, že ho stránky tejto knihy v mnohom pripomínajú. Dokonca nejde ani o vymyslený príbeh, hoci je presýtený neuveriteľnými posolstvami!

Napriek hrozným skutočnostiam autor pripomína, že na konci všetkého zažiari Kristovo víťazstvo. Pýcha, ktorá Antikristovi zabezpečí vzostup, bude nakoniec aj jeho záhubou, v ktorej sa opäť zjaví Božia sláva.

Knihu Antikrist si už teraz môžete zakúpiť na www.zachej.sk alebo v predajni kníhkupectva Zachej.sk, na Hlavnej 40 v Košiciach.

do 15. augusta 2017 môžu čitatelia navyše využiť jedinečnú 20% zľavu na túto jedinečnú knihu!

Kúpiť knihu so zľavou 20%.

5 Užívateľ (1 Hlas)
Priemer všetkých hodnotení
Komentáre Ohodnoďte
Filtrovať

Buďte prvý, kto napíše komentár.

Zobraziť ďalšie
{{ pageNumber+1 }}
Ohodnoďte

Komentáre