Ako sa dovolenkovalo v júli v Zachej.sk?

Na tento mesiac sme sa veľmi tešili. Konečne prázdniny, dovolenky, oddych a možno aj viac času na čítanie.  Niektorí z nášho tímu už majú po dovolenke, niektorých čaká oddych ešte v auguste.

Podstatné je, že celé prázdniny sme vám k dispozícií. Tešíme sa, že aj v tomto letnom čase využívate naše služby a hlavne, že čítate spolu s nami. Recenzie, ktoré nám od vás prichádzajú, sú toho dôkazom.

Naše vydavateľstvo pre Vás tento mesiac pripravilo skvelú publikáciu od katolíckeho kňaza Jána Knapíka  Milosrdenstvu v ústrety s podtitulom Alebo ako to vyzerá z druhej strany spovednej mriežky. Už tento názov nám napovedá o čom to asi je. Tentokrát si dovolím citovať nášho zákazníka o. Petra, ktorý nám poslal recenziu na túto knižôčku, za ktorú veľmi pekne ďakujeme:

 „Knihu Milosrdenstvu v ústrety prečítate na jeden dúšok. Je písaná zábavným a jednoduchým spôsobom o vážnej téme ako je sviatosť zmierenia. Kňazi po jej prečítaní jednoducho povedia – je to pravda. Túto knihu by som zaradil ako povinné čítanie pre veriacich najmä v adventnej a pôstnej dobe, keď sa pripravujú mnohí tradiční veriaci na prijatie tejto sviatosti. Takisto by bola vhodná aj pre birmovancov. Snáď by sa im otvorili oči srdca i mysle a pochopili by ako niekedy spovedajúci na druhej strane vníma formalitu a neúprimnosť vyznania. Myslím, že poniektorí by sa objavili v autorových príkladoch. Vrele odporúčam.“

Pravdou je, že júl nebol veľmi bohatý na novinky, no napriek tomu sa tu nájdu nejaké skvostíky, ktoré vám veľmi rada pripomeniem.  Jedným z nich je kniha Úsmevné príbehy lietajúceho pátra od Eliasa Vellu. Zatiaľ sme do nej iba nahliadli, ale už po prečítaní niekoľkých príbehov z ciest tohto charizmatického kňaza, sme mali poriadny úsmev na tvári. Krátke príbehy z mnohých krajín a ciest, ktoré absolvoval otec Elias, sú veľmi zaujímavé a v niektorých prípadoch súce aj na záchvat smiechu. Tak neváhajte a cestujte v tento prázdninový čas aj s touto knihou. Želám príjemný let!

V júli sme sa potešili aj ďalšiemu pokračovaniu homílií od Benedikta XVI. Takýto je Boh … , tentokrát sú to úryvky z pápežských homílií do všedného dňa v Období cez rok.  No a tento mesiac nám priniesol aj očakávanú populárnu publikáciu zo série Youcat: Y-BIBLIA – Biblia Katolíckej cirkvi pre mladých a dokonca aj DOCAT – Sociálna náuka Cirkvi pre mladých

 A aby sme nezabudli, MÁME UŽ  opäť na sklade aj veľmi očakávaného Ježiška.  Tak vidíte, aj keď skromne, ale predsa kvalitne, no a to nie je všetko. Všetky ďalšie novinky, ktoré sa už nachádzajú v našom kníhkupectve, nájdete na našej stránke Zachej.sk.

Ak sa dá, doprajte si ešte oddych a ak ste si nestihli zatiaľ zakúpiť tieto skvelé tituly,  môžete tak urobiť. My vám ich radi odošleme, hneď ako ukončíme inventúru po 12.8.2018. Naša predajňa v Košiciach bude otvorená aj počas inventúry. Takže Košičania a všetci návštevníci Košíc radi sa s vami stretneme na Hlavnej 40.

Za tím Zachej.sk Ami

5 Užívateľ (2 Hlasy)
Priemer všetkých hodnotení
Komentáre Ohodnoďte
Filtrovať

Buďte prvý, kto napíše komentár.

Zobraziť ďalšie
{{ pageNumber+1 }}
Ohodnoďte

Komentáre